filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Festiwal Mediów
2012
https://czlowiekwzagrozeniu.pl/
Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu"
Data wręczenia nagród:
24 listopada
Biała Kobra
Grand Prix Festiwalu
wygrane
Droga na drugą stronę
(2011)
Anca Damian
Rumun, Claudio Crulic, podczas pobytu w Polsce zostaje niesłusznie oskarżony o kradzież. Aresztowany mężczyzna rozpoczyna głodówkę.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Dzieci Kotana
(2012)
Mirosław Dembiński
Eksmisja
(2012)
Filip Antoni Malinowski
Gwizdek
(2012)
Grzegorz Zariczny
Lekarze
(2011)
Tomasz Wolski
Maratończyk
(2012)
Zbigniew Gajzler
Miłość bez ustawki
(2012)
Kamil Król
Niepokorni kochankowie
(2012)
Barbara Lipinska
Oberlangen
(2012)
Małgorzata Brama
Obóz
(2012)
Tomasz Jeziorski
Osiemnastka
(2012)
Marta Prus
Pizza po polsku
(2012)
Grzegorz Krawiec
Przeżyć Afganistan
(2012)
Małgorzata Imielska
Restart
(2012)
Jakub Stożek
Rogalik
(2012)
Paweł Ziemilski
Rybacy
(2012)
Viktoria Marinov
Samotność dźwięku
(2012)
Jacek Piotr Bławut
Siłaczka
(2012)
Aleksander Pawluczuk
Tala od różańca
(2012)
Stanisław Zawiśliński
,
Sławomir Rogowski
Urodzeni dla Rzeszy
(2011)
Kinga Wołoszyn-Świerk
Uwikłani
(2012)
Lidia Duda
xRonix
(2012)
Aleksandra Rek
Zejść na ziemię
(2012)
Michał Nekanda-Trepka
Nagroda Specjalna
Dyplom honorowy
wygrane
Siloam
(2012)
Ahn Se Jin
Medal Fundacji Monumentum Iudaicum Lodzense
wygrane
Wiera Gran
(2012)
Maria Zmarz-Koczanowicz
Nagroda "Cierpliwe oko" im. Kazimierza Karabasza
wygrane
Rogalik
(2012)
Paweł Ziemilski
Uwikłani
(2012)
Lidia Duda
Nagroda im. Aleksandra Kamińskiego
wygrane
Wieczny tułacz
(2012)
Grzegorz Królikiewicz
Nagroda od Uniwersytetu III wieku im. Heleny Kretz
wygrane
Eksmisja
(2012)
Filip Antoni Malinowski
Para emerytów zostaje zmuszona do opuszczenia mieszkania, w którym mieszkała przez 60 lat. Na ich przykładzie reżyser przedstawia dokonujące się zmiany społeczno - ekonomiczne.
Nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich
wygrane
Dzieci Kotana
(2012)
Mirosław Dembiński
Wyróżnieni w roku 2012
Dzieci Kotana
(
1/2
)
Uwikłani
(
1/2
)
Rogalik
(
1/2
)
Eksmisja
(
1/2
)
Droga na drugą stronę
(
1/1
)
Wiera Gran
(
1/1
)
Wieczny tułacz
(
1/1
)
Siloam
(
1/1
)
Samotność dźwięku
(
0/1
)
Lekarze
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.