PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193980}

Sztandar chwały

Flags of Our Fathers
7,1 33 003
oceny
7,1 10 1 33003
6,5 11
ocen krytyków
Sztandar chwały
powrót do forum filmu Sztandar chwały

Lepszy od szeregowca ryana

użytkownik usunięty

Daję 8. Fabuła trudna, ale da się zrozumieć.

ocenił(a) film na 5

Co w niej trudnego i co się da zrozumieć?

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie polecam książkę!

Qrap

Film mi się podobał ale wątek z żołnierzami którzy byli niby tymi co stawiali flagę ( nie pamiętam dokładnie ) strasznie mnie irytował, oglądając film wojenny nie chce żadnych historii miłosnych, innych wątków które tylko przerywają akcję. tak teraz możecie mnie obrażać, jakim to jestem tępakiem który nie rozumie przesłania

ocenił(a) film na 8
Reynald

To nie jest film ściśle wojenny - założeniem tego filmu jest odwzorowanie książki, która to opowiada losy właśnie żołnierzy którzy postawili flagę. Tak więc za bardzo nie dało się tego przeskoczyć. Moim zdaniem większe rozczarowanie jest w serialu "Pacyfik" - tam było za dużo opowieści o żołnierzach. W "Sztandarze.." główny punkt to historia żołnierzy.

Qrap

ah to zmienia postać rzeczy. nie wiedziałem, że jest oparty na książce

Trudna fabuła? Polecam Incepcję lub Wyspa tajemnic, a może Gra :) film banalny i nie za super jak dla mnie. Ryan bije go na łeb.

ocenił(a) film na 7
majaluki

zgadzam sie w 100% z przedmówcą

nie jest lepszy od szeregowca rayana jest gorszy i to sporo , przedewszystkim irytujaca gra aktorska w tym filmie i nuda ogolnie film jest denny

ocenił(a) film na 5

Najlepsze z tego filmu są zdjęcia z napisów końcowych.
Na pewno niesie piękną ideę i przesłanie, ale przedstawione w taki sposób że ciężko wysiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones