PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193980}

Sztandar chwały

Flags of Our Fathers
7,1 33 006
ocen
7,1 10 1 33006
6,5 11
ocen krytyków
Sztandar chwały
powrót do forum filmu Sztandar chwały

Clint Eastwood udowadnia(przynajmniej mi)ze jest genialnym rezyserem.Sztandar chwaly(cholera wie czemu tak przetlumaczono???)jest bardzo umiejetnie pokazanym widowiskem wojennym,a raczej widowiskiem bitwy jednej jedynej.historia prawdziwa,lecz akurat ten film nie rzuca na kolana...moja ocena to 6/10.mimo ze momentami wzruszajacy i ciekawie pokazany nie przemowil do mnie tak jak ,,Listy z Iwo Jimy,,Mimo wszytsko zachecam milosnikow kina do obejrzenia,,Sztandaru chwaly,,

dudi573

nie przetłumaczono tytułu w oryginale z prostego względu - to nie jest sztandar NASZYCH ojców. Myślę że to całkiem dobrze dobrany (polski) tytuł biorąc pod uwagę o czym jest film. Co do widowiska sceny wojenne podobały mi się bardzo. Cały film z sensem. Zaraz zabieram się za listy ;)
pzdr

dudi573

Nie wiem czy można mówić o tych filmach i oceniać je osobno, bo to dylogia i takie było zamierzenie Eastwooda. Oglądając oba nabieramy wyobrażenia jak różną perspektywę można mieć na to samo wydarzenie. Pozostaje tylko pytanie od którego lepiej zacząć. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones